Перейти к содержимому


Ответ в ЖК Синеозерный "Дом на Правды" (Київська Будівельна Компанія)


Опции

  • Анти-спам: выполните проверочное задание
  или Отмена


Последние 10 сообщений

Отправлен 26 Март 2017 - 14:59

Звертаємо Вашу особливу увагу, що ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД", ТОВ «Будівельна компанія «КРОУН» та ТОВ "КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ" зараз фактично будують незаконний 6-х секційний 26 поверховий житловий будинок, а дозвіл на будівництво № 0593-Пд/Т від 24.07.2008 року виданий на будівництво 3-х секційного 12-22-12 поверхового житлового будинку (на підставі проектної документації, затвердженої наказом ТОВ «Будівельна компанія «КРОУН» від 05.10.2006 року № 55-г та погодженої Головним управлінням містобудування та архітектури КМР (КМДА) за № 07-9753 від 16.11.2006 року, тобто до моменту створення ТОВ "КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ" – 02.07.2013 року). Цей дозвіл дає право ВИКЛЮЧНО на будівництво 3-х секційного 12-22-12 поверхового житлового будинку на 134 квартири і з підземним паркінгом.
Особливу Вашу увагу звертаю на той факт, що перша секція будинку побудована (до 5 поверху) з розрахунку навантажень від 12 поверхової будівлі, але зараз ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД", ТОВ «Будівельна компанія «КРОУН», ТОВ "КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ" та ТОВ "ВІТА ЛІДЕР" вже незаконно збудували аж 26 поверхів, отже перенавантажили фундамент цієї секції майже в 2 рази ! Таким чином на перетині просп.Правди та просп.Г.Гонгадзе в м.Києві, створено техногенну небезпеку, ця небезпечна та незаконна будівля в будь-який час може рухнути на людей та авто, що призведе до людських жертв та каліцтва.
З урахуванням вищезазначеного вважаємо що, ні у ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД", ТОВ «Будівельна компанія «КРОУН», ні у ТОВ "КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ", ні у ТОВ "ВІТА ЛІДЕР" не існує та не може існувати належним чином розробленої ПРОЕКТНОЇ та РОБОЧОЇ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ПЛАНУ ВИКОНАННЯ РОБІТ, ПЛАНУ ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА на будівництво 5-х секційного 26 поверхового житлового будинку зазначеного на сайті: sineozerniy.com.ua - діяльність цих компаній є незаконною та кримінальною ! Відповідно не існує жодних майнових прав, які б ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД" могла б продавати !!!
У рішенні Подільського районного суду м.Києва від 16 листопада 2015 року у справі № 758/7949/15-ц зазначено, що: «що квартири у будинку, що зводиться вже продано ТОВ «Консоль Лтд» іншим особам, що може призвести у майбутньому до судових позовів, а отже перешкоджатиме реалізації права власності на квартиру, які продають ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД" та ТОВ "КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ". Також, було встановлено, що договір оренди земельної ділянки під об'єктом будівництва сплинув ще у 2008 році. Крім того, згідно листа Департаменту розвитку будівельної діяльності, ціноутворення та економіки будівництва Мінрегіонбуду, позитивний висновок на даний об'єкт будівництва видано у 2006 році, при чому відповідно до техніко-економічних показників проектної документації передбачалося будівництво даного об'єкту із етажністю від 12 до 22 поверхів, а інформація щодо проектної документації на даний об'єкт та проведення повторної комплексної державної експертизи відсутня. Зазначене також є доказом того, що квартири у вищезгаданому ЖК «Синьоозерний» будуються всупереч проектній документації, що свідчить про обман покупців квартир.»
Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 квітня 2015 року у справі № 826/3884/15 застосовано заходи реагування Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у м.Києві у вигляді повного зупинення будівництва ЖК «Синьоозерний».
Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 03 червня 2014 року у справі № 826/5850/14 застосовано заходи реагування Територіального управління Державної служби гірничного нагляду та промислової безпеки України у Київській області та м. Києві у вигляді заборони виконання будівельно-монтажних робіт житлового комплексу «Синьоозерний» на перетині проспекту Правди та вул. Гонгадзе у Подільському районі м. Києва
У Постанові Окружного адміністративного суду міста Києва від 30 жовтня 2015 року у справі №826/15625/15 зазначено, що під час будівництва ЖК «Синьоозерний» наявні чисельні порушення відповідачем вимог законодавства з охорони праці та промислової безпеки, зокрема:
- статті 21 Закону України "Про охорону праці" - під час перевірки не надано дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки при виконанні робіт по зведенню будинку монолітно-каркасним способом;
- підпункту 6.2.2 НПАОП 45.2-7.02-12, статті 13 Закону України "Про охорону праці" - робочі місця і проходи до них розташовані на висоті більше 1,3 м. і на відстані менше ніж 2,0 м. від межі перепаду по висоті; на 4, 5, 6 поверхах 3-ї секції не огороджені захисними огорожами, конструкції яких визначаються в ПВР;
- підпункту 6.2.20 НПАОП 45.2-7.02-12, статті 13 Закону України "Про охорону праці" - під час зведення каркасно-монолітних, монолітних будівель і споруд (на 3-й секції), вставання монтажу, сходових маршів на два поверхи;
- підпункту 7.3.27 НПАОП 45.2-7.02-12, статті 13 Закону України "Про охорону праці" - драбини та підмості, що застосовуються на майданчику, не пройшли випробування статичним навантаженням 1200 Н (120 кгс);
- підпункту 9.4.1 НПАОП 45.2-7.02-12, статті 13 Закону України "Про охорону праці" - газові балони зберігаються і використовуються з порушенням вимог НПАОП 0.00-1.07, НПАОП0.00-1.20 та ДБН В.2.5-20 не в спеціальних сухих і провітрюваних приміщеннях; на відкритих майданчиках - без навісів з негорючих матеріалів, які захищають від опадів та прямих сонячних променів;
- підпункту 12.1.4 НПАОП 45.2-7.02-12, статті 13 Закону України "Про охорону праці" - під час зведення стін висотою більше ніж 7 м. в окремих місцях на 1 та 2 секціях не застосовуються захисні козирки або сітчаста огорожа по периметру будинків;
- підпункту 12.2.2 НПАОП 45.2-7.02-12, статті 13 Закону України "Про охорону праці" - мурування гіпсоблоків виконуються з випадкових риштовань;
- підпункту 6.2.19 НПАОП 45.2-7.02-12, статті 13 Закону України "Про охорону праці" - захисні настили в ліфтових шахтах змонтовані лише на другому та п'ятому поверхах; конструкції елементів настилів закриття отворів, методи їх монтажу не зазначені в ПВР;
- пункту 4.19 НПАОП 45.2-7.02-12, статті 13 Закону України "Про охорону праці" - зони потенційно небезпечних факторів не мають огородження згідно з ГОСТ 23407;
- підпункту 14.4.14 НПАОП 45.2-7.02-12, статті 13 Закону України "Про охорону праці" - щити опалубки для вертикальних конструкцій зберігаються не в спеціальних касетах.
Територіальне управління Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Київській області та місті Києві зазначає, що порушення під час будівництва ЖК «Синьоозерний» норм законодавства з охорони праці та промислової безпеки створює загрозу життю та здоров'ю працівників підприємства.
Внаслідок чисельних порушень вимог законодавства, під час самочинного будівництва ЖК «Синьоозерний», на будівельному майданчику загинуло та покалічено не менш 3-х будівельників.
Підтвердженням незаконності та кримінальності дій ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД", ТОВ «Будівельна компанія «КРОУН», ТОВ "КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ" та ТОВ "ВІТА ЛІДЕР" є порушення щодо їх посадових осіб чисельних кримінальних справ.
Особливе занепокоєння викликає факт розповсюдження неправомірної реклами, а саме:
Згідно вимог ст.8 ЗУ "Про рекламу" у рекламі забороняється:
- розповсюджувати рекламу про спорудження житлового будинку з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління, без набуття/отримання суб'єктами господарської діяльності, що здійснюють його будівництво чи інвестування та/або фінансування, відповідно права власності або користування земельною ділянкою, ліцензії на здійснення будівельної діяльності, дозволу на виконання будівельних робіт чи дозволу/ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових послуг або свідоцтва про реєстрацію випуску цільових облігацій, виконання зобов'язань за якими забезпечується одиницею нерухомості, що споруджується.
Всупереч зазначеній вище забороні м.Київ заповнено неправомірною рекламою Житлового комплексу «Синьоозерний», в тому числі в метро, на бігбордах та в мережі інтернет sineozerniy.com.ua.
Відбувається протиправна рекламна компанія проекту будівництва офіційно якого немає (оренда земельної ділянки закінчилась у 2008 році, право на подовження оренди передано іншій сумнівній компанії, офіційно проект будівництва передбачає зовсім інше будівництво, існуючий дозвіл на будівельні роботи передбачає зовсім інше будівництво.


Отправлен 26 Март 2017 - 14:57

Будівництво спірного об'єкту – ЖК «Синьоозерний», здійснюється в порушення вимог чинного земельного та містобудівного законодавства, без належних дозволів та на земельній ділянці, що не була відведена для цієї мети, а отже вказаний об'єкт згідно ч. 1 ст. 376 ЦК України є самочинним.
Таким чином дії посадових осіб ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД" (код ЄДРПОУ 39224771) містять ознаки злочину, передбаченого ст. 190 КК України («шахрайство»), тобто умисне, з корисливих мотивів заволодіння грошима людей, шляхом оману та зловживання довірою.
Мені відомо, що директором ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД" (код ЄДРПОУ 39224771) є Карпов Дмитро Ігорович, який народився у АР Крим, м.Ялта. Отже в будь-який момент ця особа може скритись від слідства на непідконтрольну Україні територію.
Мені також відомо, що частину квартир (100 квартир) у незаконно будуємому будинку ЖК «Синьоозерний», що здійснює зараз ТОВ «УК «КиївБуд», протягом 2005 – 2013 років вже продано ТОВ «Консоль Лтд» іншим особам.
Ці раніш продані 100 квартир інвесторів ТОВ «Консоль ЛТД» незаконно перепроектовані в інші (меншої площі) та частково продані від імені ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД" та ТОВ "КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ" іншім особам.
Зазначені вище дії ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД" та ТОВ "КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ" призводять до неможливості мене та біля 100 інвесторів ТОВ «Консоль ЛТД» отримати квартири в цьому будинку, окрім цього це перешкоджатиме реалізації права власності на квартири, які продають ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД" та ТОВ "КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ".
Термін дії договору оренди земельної ділянки під об'єктом будівництва сплинув ще у 2008 році. Крім того, згідно листа Департаменту розвитку будівельної діяльності, ціноутворення та економіки будівництва Мінрегіонбуду, позитивний висновок на даний об'єкт будівництва видано у 2006 році, при чому відповідно до техніко-економічних показників проектної документації передбачалося будівництво даного об'єкту із етажністю від 12 до 22 поверхів, а інформація щодо проектної документації на даний об'єкт та проведення повторної комплексної державної експертизи відсутня. Зазначене також є доказом того, що квартири у вищезгаданому ЖК «Синьоозерний» будуються всупереч проектній документації, що свідчить про обман покупців квартир.
Згідно вимог ст.8 ЗУ "Про рекламу" у рекламі забороняється:
- розповсюджувати рекламу про спорудження житлового будинку з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління, без набуття/отримання суб'єктами господарської діяльності, що здійснюють його будівництво чи інвестування та/або фінансування, відповідно права власності або користування земельною ділянкою, ліцензії на здійснення будівельної діяльності, дозволу на виконання будівельних робіт чи дозволу/ліцензії на здійснення діяльності з надання фінансових послуг або свідоцтва про реєстрацію випуску цільових облігацій, виконання зобов'язань за якими забезпечується одиницею нерухомості, що споруджується.

Факт незаконності будівництва, а отже і незаконності продажу квартир також підтверджується офіційною інформацією з сайту КМР (КМДА): , яка розміщена на підставі: рішення КМР (КМДА) № 317/1182 від 02.04.2015 року «Про забезпечення недопущення самочинного будівництва та самовільного зайняття земельних ділянок», розпорядження КМР (КМДА) № 390 від 22.04.2015 року «Про створення міжвідомчого Центру моніторингу забудови міста Києва» і Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Метою таких дій КМР (КМДА) є виключно захист громадян України від шахрайських дій осіб, які здійснюють незаконне та самочинне будівництво ЖК «Синьоозерний» і продаж неіснуючих «майнових прав».

Повне обґрунтування повідомлення:
25 грудня 2003 року між ТОВ «Будівельна компанія «КРОУН» (юр.адреса: м. Київ, вул. Празька, 8 кв. 5, код ЄДРПОУ 31988448) та ТОВ «КОНСОЛЬ ЛТД» було укладено договір «про спільну діяльність по будівництву житлових будинків з вбудованими приміщеннями соціальної сфери на земельній ділянці, яка розташована за адресою: на перетині проспектів Правди та Радянської України у Подільському районі м.Києва» № КУ - 40, з метою подальшого будівництва на земельній ділянці орендованій ТОВ «Будівельна компанія «КРОУН» житлового будинку.
24.07.2008 року Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві № 0593-Пд/Т видала дозвіл на виконання будівельних робіт 3-х секційного житлового будинку (12-22-12 поверховості).
В подальшому, протягом декількох років, біля 100 людей уклали угоди про участь у будівництві 3-х секційного житлового будинку з вбудованими приміщеннями соціальної сфери на земельній ділянці, яка розташована за адресою: на перетині проспектів Правди та Радянської України у Подільському районі м.Києва та перерахували на їх підставі більш 30 000 000 гривень власних коштів.
На даний час, посадові особи ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД" (код ЄДРПОУ 39224771), ТОВ «Будівельна компанія «КРОУН» та ТОВ "КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ" шляхом введення людей в оману продають квартири в 6-ти секційному житловому будинку на 26 поверхів, проектно-дозвільної документації на який немає !!!
Окрім цього, також здійснюються спроби у КМР (КМДА) переоформити незавершене будівництво на підставну, новостворену компанію ТОВ «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА БУДІВЕЛЬНИКІВ» з мізерним статутним капіталом та яка фактично не має жодного відношення до будівництва, при цьому мільйоні борги попередніх компаній на користь Держбюджету та КиївРади залишаться несплаченими, а інвестори які вклали більш 30 000 000 гривень у будівництво залишаться ошуканими !


Отправлен 26 Март 2017 - 14:55

В період з 2013 року та по теперішній час ТОВ "УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ "КИЇВБУД" (код ЄДРПОУ 39224771), шляхом введення людей в оману, замість наявних 134 квартир в 3-х секційному житловому будинку на 12-22-12 поверхів продають квартири в 6-ти секційному житловому будинку на 26 поверхів, проектно-дозвільної документації на будівництво якого немає!

Отправлен 03 Ноябрь 2016 - 16:31

Недавно купил квартиру в новостройке ЖК Синеозерный "Дом на Правды", так тут цена хорошая и район. Вид из окна очень красивый, а также рядом находиться школа и детский сад.

ну и че живешь уже там? или лоханулся?


Отправлен 14 Июнь 2016 - 09:28

Печерський районний суд міста києва

Справа № 757/16050/16-к

У Х В А Л А

07 квітня 2016 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва Білоцерківець О.А., за участю секретаря Онопрієнка С.Ю., слідчого Лютенка А.А., розглянувши в судовому засіданні в приміщенні суду в м. Києві клопотання прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Новікова О.Ф. про проведення позапланової перевірки ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун», ТОВ «Фірма «Консоль Лтд», ТОВ «Віта Лідер», ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія», ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд»,

В С Т А Н О В И В :

В провадження слідчого судді надійшло клопотання прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Новікова О.Ф. про проведення позапланової перевірки ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун», ТОВ «Фірма «Консоль Лтд», ТОВ «Віта Лідер», ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія», ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд».

Показать текст
Досудовим розслідуванням установлено, що земельна ділянка площею 8517,29 кв.м. кадастровий номер 8000000000:91:312:0100, що розташована на перетині просп. Правди та просп. Радянської України (зараз Георгія Гонгадзе) у Подільському районі м. Києва відведена ТОВ «Будівельній компанії «Кроун» на підставі п. 29 рішення Київради від 29.05.2003 № 486-2/646 в оренду терміном на п’ять років для будівництва житлових будинків з вбудованими приміщеннями соціальної сфери. Станом на теперішній час на вищевказаній ділянці ведеться будівництво багатоповерхового житлового будинку ЖК «Синьоозерний».

Крім того відповідно до інформації отриманої з Департаменту земельних ресурсів Київської міської ради, Київською міською радою прийнято рішення від 12.07.2007 № 1128-3/1789 про відміну пункту 29 рішення Київради від 29.05.2003 № 486-2/646 «Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею».

На теперішній час рішення про поновлення вищевказаного договору оренди землі Київська міська рада не приймала. Спеціалістами Департаменту земельних ресурсів у відповідності до рішення Київради від 25.09.2003 № 16/890 «Про порядок здійснення самоврядного контролю за використанням і охороною земель в м. Києві» здійснено виїзд на земельну ділянку за адресою: перетин просп. Правди та просп. Радянської України у Подільському районі м. Києва та обстеженням встановлено, що вказана земельна ділянка огороджена тимчасовим будівельним парканом, на ділянці знаходиться об’єкт незавершеного будівництва та функціонує відділ з продажу квартир.

Станом на теперішній час, відповідно до даних міського земельного кадастру на земельній ділянці площею 8517,29 кв. м. кадастровий номер 8000000000:91:312:0100, що розташована на перетині просп. Правди та просп. Радянської України (зараз Георгія Гонгадзе) у Подільському районі м. Києва на якій (за наявною інформацією) ведеться будівництво багатоповерхового житлового будинку ЖК «Синьоозерний» обліковується як землі, не надані у власність чи користування.

В ході досудового розслідування проведено перевірку дотримання земельного законодавства під час зайняття земельної ділянки на перетині просп. Правди та просп. Георгія Гонгадзе в Подільському районі м. Києві за результатами якої складено акт про те, що зазначена земельна ділянка є самовільно зайнятою ТОВ «Будівельна компанія «Кроун», але у зв’язку з тим, що директор вказаного підприємства до Державної інспекції сільського господарства в м. Києві не з’явився, а примусово забезпечити його явку не виявилося можливим, тому розмір завданої шкоди не нараховано.

Згідно інформації отриманої із Департаменту ДАБІ у м. Києві 05.12.2011 будівельні роботи на зазначеному об’єкті будівництва проводиться ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун» (код ЄДРПОУ 31988448), ТОВ Фірма «Консоль Лтд» (код ЄДРПОУ 20676633), ТОВ «Віта Лідер» (код ЄДРПОУ 38605933), ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія» (код ЄДРПОУ 38778139), ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд» (код ЄДРПОУ 39224771).

Під час огляду зазначеної земельної ділянки зафіксовано продовження самовільного будівництва на самовільно зайнятій земельній ділянці ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун», ТОВ Фірма «Консоль Лтд», ТОВ «Віта Лідер», ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія», ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд».

Таким чином, на даний час час у ході досудового розслідування з метою всебічного, повного й неупередженого розслідування, а також встановлення всіх обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню, необхідно провести позапланову перевірку з дотримання вимог земельного законодавства ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун», ТОВ Фірма «Консоль Лтд», ТОВ «Віта Лідер», ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія», ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд».

Показать текст

У Х В А Л И В :

Клопотання прокурора відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Новікова О.Ф. про проведення позапланової перевірки ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун», ТОВ «Фірма «Консоль Лтд», ТОВ «Віта Лідер», ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія», ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд» — задовольнити.

Призначити позапланову перевірку дотримання вимог земельного законодавства ТОВ «Будівельна Компанія «Кроун» (код ЄДРПОУ 31988448), ТОВ Фірма «Консоль Лтд» (код ЄДРПОУ 20676633), ТОВ «Віта Лідер» (код ЄДРПОУ 38605933), ТОВ «Київська-Будівельна-Компанія» (код ЄДРПОУ 38778139), ТОВ «Управляюча Компанія «Київбуд» (код ЄДРПОУ 39224771)з питань самовільного зайняття земельної ділянки з к.н. 8000000000:91:312:0100, що розташована на перетині на перетині просп. Правди та просп. Радянської України (зараз Георгія Гонгадзе) у Подільському районі м. Києва та розрахунку розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття указаної земельної ділянки.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя О.А.Білоцерківець


Отправлен 14 Июнь 2016 - 09:27

Особи та організації, які здійснюють незаконне будівництво самовільно та незаконно змінили проект будівництва та будують замість 3-х секційного 12-22-12 поверхового житлового будинку 5-х секційний 26 поверховий житловий будинок.
Дозвіл на будівництво № 0593-Пд/Т від 24.07.2008 року виданий на будівництво 3-х секційного 12-22-12 поверхового житлового будинку (на підставі проектної документації, затвердженої наказом ТОВ «Будівельна компанія «КРОУН» від 05.10.2006 року № 55-г та погодженої Головним управлінням містобудування та архітектури КМР (КМДА) за № 07-9753 від 16.11.2006 року, тобто до моменту створення ТОВ «КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ» – 02.07.2013 року). Цей дозвіл дає право ВИКЛЮЧНО на будівництво 3-х секційного 12-22-12 поверхового житлового будинку на 134 квартири і з підземним паркінгом.
Ні у ТОВ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «КИЇВБУД», ТОВ «ГЛАВ-ІНЖ-СТРОЙ», ТОВ «Будівельна компанія «КРОУН», ні у ТОВ «КИЇВСЬКА-БУДІВЕЛЬНА-КОМПАНІЯ», ні у ТОВ «ВІТА ЛІДЕР» не існує та не може існувати належним чином розробленої ПРОЕКТНОЇ та РОБОЧОЇ ПРОЕКТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, ПЛАНУ ВИКОНАННЯ РОБІТ, ПЛАНУ ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВНИЦТВА на будівництво 5-х секційного 26 поверхового житлового будинку зазначеного на сайті: sineozerniy.com.ua, — діяльність цих компаній є незаконною та кримінальною !


registrator

Отправлен 17 Май 2016 - 16:46

Приобретая недвижимость на первичном рынке «с котлована» - важно защититься и застраховаться от рисков возможного мошенничества недобросовестного застройщика с двойными продажами.


Отправлен 07 Май 2016 - 07:21

це не будівнициТво ,РИГАЛОВКА. ЗА 2 РОКИ НЕ ПОБУДУВАЛИ НАВІТЬ ОДНУ СЕКЦІЮ


Отправлен 17 Сентябрь 2015 - 13:13

почему так? аргументируйте, ибо это просто фраза без доказательств, хотелось бы увидеть резкие причине по сказанному!

Постановление суда об остановке незаконного строительства:
www.reyestr.court.gov.ua/Review/45455973


Отправлен 17 Сентябрь 2015 - 10:47

Вместо погрязшего в долгах ГенПодрядчика ВитаЛидер, аферисты теперь используют бывшую донецкую компанию: «ГЛАВ-ІНЖ-СТРОЙ» (попередня адреса реестрации: 83001, м.Донецьк, вул. Челюскінців, 184, код ЄДРПОУ 3835688).
Засновники:
1. БУХАРІН ОЛЕКСАНДР ВАЛЕРІЙОВИЧ - ярчайший представитель Войцепрохвостова и УкоКидалова!!!
2. БІЛОВИЦЬКИЙ ДМИТРО КОСТЯНТИНОВИЧ.
В ЄДР у ТОВ "Глав-інж-строй" (38356888) керівник з 11.03.2015 р. БІЛОВИЦЬКИЙ Дмитро Костянтинович. 
Он же керівник з 24.02.2015 ТОВ «УК «Київбуд» (39224771).


Просмотр темы полностью (откроется в новом окне)