Перейти к содержимому


Ответ в ЖК Львовский квартал (Риэл) - ул. Глубочицкая, 13


Опции

  • Анти-спам: выполните проверочное задание
  или Отмена


Последние 10 сообщений

Den

Отправлен 09 Декабрь 2018 - 16:45

Как там дела с подключением газа в 1-2 домах?


SergML

Отправлен 04 Декабрь 2018 - 21:18

А такое бывает?

конечно да, в наше время и не такое бывает


Den

Отправлен 29 Ноябрь 2018 - 16:43


Есть тут люди выкупившие парко-место под аренду?

А такое бывает?


КристинаФилатова

Отправлен 24 Ноябрь 2018 - 08:30

А внутри комплекса не так красиво. Мусор, грязь.


Ну так стройка же идет, конкчно мусора много, но как построят...отето красота нас ждет!

шестой дом растет на глазах


Да, скоро будем заезжать!

наконец-то взялись за паркинг http://riel.ua/news/...stovij-drenazh/


Есть тут люди выкупившие парко-место под аренду?

Семья Ивановых

Отправлен 24 Ноябрь 2018 - 08:23

Спасибо что поделились с нами сведениями, они будут очень полезны остальным покупателям!

Итак новые сведения на ноябрь 2016 года. Актуальные фото ЖК Львовский квартал
attachicon.gif1.jpgattachicon.gif2.jpgattachicon.gif3.jpg

Красивенный будет дом, еще и в ооочень хорошем месте, хорошая транспортная развязка и все под боком.

Заинтересовал данный ЖК, посмотрела инфо в интернете и на форумах, съездила на объект и посмотрела на ход строительства, все кажется очень даже ничего. В ОП отвечают на каждый мой звонок, сходила на просмотр, есть нюансы только со сроками. И то я так понимаю это сплошь и рядом и мы готовы подождать при такой хорошей цене в таком то месте.


У меня была таже ситуация, ездили по многим новостройкам, везде задержки, поэтому выбирая остановились на ЛК, нам и в школу удобно добираться, и мне к работе близко)

Результати зустрічі з Ростиславом Мельником (президент Ріел)
Основне питання — висотність.
У 6-7 будинку буде 22 поверхи. Так, це правда. Таким чином забудовник покриває свої неочікувані додаткові витрати.
Причини:
1. Від попереднього власника ділянки їм перейшов проектувальник, який налажав, все довелося перероблювати і т.д. Це вилилося в зміну проекту як будинків, так і підпірних стін і т.д. Наприклад, кошторис на підпірні стіни виріс на 42 млн. гривень. Інвесторам це вилилося в зміну планування квартир. Деякі на зустрічі озвучили цифру в 10 додаткових кв.м., які треба оплатити (по тій ціні, яка вказана на момент заключення договору).
2. Ремонт міського колектору. На момент початку будівництва ні Ріел, ні Київводоканал не знали що міський колектор (який проходить під ЛК) в настільки поганому стані і його доведеться капітально ремонтувати. Це також збільшило кошторис будівництва.
По будинкам:
1-2 будинок
— право власності буде за 3-4 тижні. Ремонт можна розпочинати орієнтовно з кінця наступного тижня. На зустрічі дали телефон людини, у якої можна уточнювати деталі. Напишіть в коментарях хто записав, мені просто поки це було не актуально.
Комунікації підключені (вода, каналізація, електрика). Електрика поки по тимчасовій схемі, на квартиру дадуть по 5кВт, тариф буде комерційний. Це стандартна практика.
Газ буде орієнтовно через місяць. 1-2 будинок підключають по якійсь специфічний схемі, бо на місці де мала стояти газо-розподільча станція (чи якось так) поки стоїть кран. Теоретично для інвесторів це не має значення.
Обслуговуюча компанія вже починає підписувати договори з інвесторами 1-2 будинків. Пообіцяли зробити розсилку з їхніми контактами. Як тільки ви отримуєте право власності — маєте платити за обслуговування (про тарифи — нижче)
3-4-5 будинки
Планують здати разом орієнтовно у квітні. Десь в той час зможемо розпочати ремонти. Але я б особисто орієнтувався на початок літа.
6-7 будинки
Планують виконати основні роботи (я так розумію зробити «коробку») до кінця 2018. Сподіваюся що так і буде, бо мати активне будівництво під вікнами не дуже хочеться.
Загальне:
1. Чому загалом будівництво затягнулося? Дивіться пункт про проектувальника. Довелося перероблювати проект і ускладнилися роботи через важкий рельєф місцевості.
2. Чому так довго виконуються будівельні роботи. Загальна проблема галузі — дуже багато робітників виїхали цього року в Польщу (можливо пов’язано з безвізом).
Я можу помилятися але цифри озвучувалися такі: у Ріела виїхало більше 800 людей починаючи з липня. Я так розумію, що це по всім буд.майданчикам.
В Покровському посаді (Глибочицька 32а, інший забудовник) з 300 робітників лишилося 5. Я сам чув про цю проблему від кількох людей і в різних галузях.
3. Паркінг. Критий паркінг буде, десь на 120 місць. Але ціну вони поки не можуть озвучити через те, що його собівартість постійно збільшується. В самому початку будівництва озвучували ціну десь в 12000$, потім 15-16, а зараз вже ледь не 20000$. Зі слів Мельника будівельні компанії взагалі не заробляють на паркінгах і продають ледь не нижче собівартості (якось не дуже віриться, що вони працюють собі у збиток ). Я запропонував зробити якесь довгострокове розтермінування для інвесторів, але не отримав відповіді.
Безкоштовних паркомісць на території і на вулиці (перед ЛК) буде 200+. Дуже сподіваюся, що через зручне транспортне розташування кількість машин на 1 людину буде значно меншою ніж в будинках десь у передмісті Києва. Також планується побудувати 6-ти поверховий паркінг на 300+ машин на території заводу поруч (на місці одного з корпусів). Але коли це буде і яка буде ціна — поки невідомо.
4. Фітнес-центр з басейном. Його не буде… Знову через складний рельєф місцевості рити вглиб не можна, тому паркінг буде на місці фітнес-центру. Я так розумію, що він мав бути в цоколі. Наче пропонують знижки на відвідання фітнес-центру в Елізеумі. Їм пощастило, нам не дуже.
5. Прибудова біля 1-го будинку. Це буде якийсь магазин сантехніки. Ну таке… Хотілося б щось цікавіше (ресторан, наприклад)
6. Супермаркет. Орендувати є багато бажаючих, але вони намагаються продати це приміщення. Зараз ведуть переговори з АТБ і Форою… Це найгірше, що могло бути з усіх варіантів супермаркетів. Хотілося б щось на кшталт Новуса.
7. Парк над ЛК. 10 років назад мормони викупили колишній дріжджовий завод і збиралися там робити недільну школу з парком. Ділянку їм дали в оренду, вони 10 років збирали документи. Як тільки зібрали — термін оренди сплив і його не продовжили. Тепер наче ведуться переговори з містом щоб 50/50 (Місто/Ріел) профінансувати облаштування цієї території. Будемо сподіватися, що так і буде.
8. Ремонт Глибочицької. На наступний рік в бюджеті Києва заплановано капітальний ремонт Глибочицької і Валів. З подачі Ріела мають облаштувати виїзд з ЛК на Глибочицьку (я так розумію лівий поворот).
9. Ремонти і ліфти. Попросив централізовано обшити ліфти, щоб їх не вбили під час ремонтів. Сказали, що наче вони вже такі. Побачимо. Наче у власників будуть якісь пульти, які дозволять запускати ліфти (щоб будівельники самі не возили матеріали). Якось поки не зрозуміло як це буде виглядати… Але треба продавлювати, щоб ліфти працювали одразу. В мене вже є негативний досвід відключених ліфтів у перші 2 роки і проживання на 7 поверсі. Часто ліфти запускають, коли з обслуговуючою компанією заключили договори 50% власників. А це дуже довгий процес….
10. Обслуговуюча компанія і тарифи. На зустрічі був її представник. Озвучили ціну десь 12 грн. за кв.м. В цю суму буде входити крім комунальних (утримання території, охорона, консьєржі і т.д.). Чи буде входити в цю суму опалення місць загального користування (МЗК) мені не змогли відповісти. А питання досить серйозне. З мого досвіду вартість опалення МЗК може бути більшим ніж опалення 3к квартири з лічильником тепла (новобудова).
11. Компенсація для інвесторів 1-5 секцій за 22-поверхових монстрів в ЛК. Він подумає до кінця тижня і зробить розсилку.
Мельник сам буде жити ЛК. Сподіваюся, це буде хоч якоюсь гарантією якості подальшого обслуговування комплексу Запросив його приєднатися до нашої групи на фейсбук

Ого, спасибо, Сергей, все четко, ясно и по делу! Нигде еще не встречала такого открытого и развернутого ответа!

Очень вовремя, спаибо за информацию. Мы как раз размышляем на тему покупки жилья в этом ЖК, как раз волновал нас вопрос документов. Порадовали.


Танюш, наверно будем соседями, мы тоже долго-долго размышляли, но таки решились! Теперь планируем ремонт)

Вот как выглядит наш ЖК с высоты птичьего полета. Любуемся тут: https://www.youtube....h?v=EP8fpij0pDQ


Он прекрасен, какая мощь, какой фасад...ммм...мой дом!

На все смотрю. Пока плюсов конечно больше. Потому и хочется уже увидеть оживление и на территории жк


Главное долго не смотреть, что б квартиру из-под носа не забрали, нам именно поэтому пришлось брать на верхнем этаже.

Сейчас больше внутренние работы ведутся. Видел в фейсбуке кто-то выложил фото. На них активно фасадом занимаются.


Новых фоток сюда залить случайно нет?

Den

Отправлен 21 Ноябрь 2018 - 18:12

наконец-то взялись за паркинг http://riel.ua/news/...stovij-drenazh/


Таня М

Отправлен 06 Ноябрь 2018 - 16:38

Есть новые фото?

много фото на сайте застройщика


Den

Отправлен 31 Октябрь 2018 - 21:11

Есть новые фото?

Есть, но увы не дает этот форум мне их загрузить...


slava-kravchenko

Отправлен 30 Октябрь 2018 - 11:31

Есть новые фото?


Den

Отправлен 28 Октябрь 2018 - 21:54

Из последних новостей по 5-й очереди - крыша готова, успели до холодов, молодцы

http://riel.ua/news/...annya-pokrivli/


Просмотр темы полностью (откроется в новом окне)